Logistyka i transport

Transport i logistyka mają niezwykle wyspecjalizowane potrzeby związane z hydrauliką. Praca w trudnych warunkach wymaga komponentów o wysokiej jakości.

Ponieważ branża ta nadal  rozrasta się i ma duży wpływ na światową gospodarkę, coraz więcej firm inwestuje w większe i bardziej złożone urządzenia i samochody ciężarowe.  Nasze standardowe rozwiązania hydrauliczne idą w parze wraz z tymi zmianami. W swojej ofercie cały czas poszerzamy asortyment; tak by zapewnić większą wydajność, wyższą niezawodność i ostatecznie wysokie zadowolenie użytkownika końcowego.

Węże hydrauliczne oraz całe systemy złączy z naszej oferty zostały zaprojektowane z zachowaniem wysokich wymagań norm narzuconych przez kontrolę jakości.

W zależności od miejsca pracy układów hydraulicznych – jesteśmy w stanie zaoferować węże i elementy przystosowane do pracy w wysokich temperaturach ( +120st.C, +135st.C, +260st.C, +600st.C), wzmożonej intensywności (wytrzymałość na ponad 1 000 000 cykli), oraz wysokiej elastyczności przy zachowaniu wysokiego ciśnienia roboczego.

W naszej ofercie znajdują się węże do wspomagania, klimatyzacji, układów paliwowych, dystrybutorów paliwa, powietrza, webasto, chłodnic, silnika, podwozi, windy, podnoszenia kabiny i wiele innych.

Węże do wózków widłowych LINDE Linde, Toyota, Manitou, Still, Cesab, Jungheinrich, Hyundai, Lonking, Hyster, Zeppelin, Reddot, Nissan, Yale, Mitsubishi, Hangcha
Węże do samochodów klimatyzacja wspomaganie podnoszenie kabiny Volvo Mercedes DAF MAN Renault. Zakuwanie węży - Mielec
Przewody hydrauliczne do dźwigów. Zakuwanie węży - Mielec

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek:   7:00 – 17:30
Wtorek:             7:00 – 17:30
Środa:                7:00 – 17:30 
Czwartek:         7:00 – 17:30
Piątek:               7:00 – 17:30
Sobota:              8:00 – 14:00

KONTAKT Z NAMI