Przemysł drzewny

W Polsce południowo-wschodniej jesteśmy wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie komponentów zasilania hydrauliki, rozwiązań pneumatyki i systemów smarowania.
Przemysł drzewny  wymaga dużej mocy hydraulicznej i inteligentnych systemów sterowania na każdym etapie procesu produkcyjnego. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie na miejscu, instalację i rozwiązywanie problemów jako zaufani partnerzy w branży.
Nasze niezawodne produkty i trwałe systemy są stosowane w przemyśle drzewnym od wielu dziesięcioleci. Opieramy się tylko na sprawdzonych rozwiązaniach wiodących producentów, które pozwolą zminimalizować postoje w produkcji. Zastosowania obejmują prasy ciągłe do produkcji surowych płyt wiórowych, produkcję palet drewnianych, a także wiele innych zastosowań.

Przemysł drzewny jest narażony na zanieczyszczenia gdyż trociny i brud przemysłowy mogą uszkodzić uszczelki w układach hydraulicznych, umożliwiając przenikanie zanieczyszczeń do płynów hydraulicznych.

Bardzo ważnym czynnikiem jest jakość oleju hydraulicznego w układzie. Zanieczyszczenie płynu hydraulicznego może uszkodzić podzespoły całego układu, powodując zmniejszenie wydajności bądź nawet zatrzymanie produkcji.

Pamiętaj – zwiększ niezawodność i skróć przestoje dzięki odpowiedniej filtracji oleju hydraulicznego, a także korzystaniu ze sprawdzonych podzespołów. Aby zapewnić prawidłowe działanie urządzeń sterujących ruchem, wykorzystujemy naszą wiedzę na temat obsługi szeregu układów hydraulicznych i smarowania.

Hydraulika siłowa, Pneumatyka Mielec, Przemysł drzewny.
Pneumatyka, sterowanie, węże transportowe. Mielec

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek:   7:00 – 17:30
Wtorek:             7:00 – 17:30
Środa:                7:00 – 17:30 
Czwartek:         7:00 – 17:30
Piątek:               7:00 – 17:30
Sobota:              8:00 – 14:00

KONTAKT Z NAMI