Motoryzacja

Motoryzacja to kolejna gałąź przemysłu gdzie zastosowanie mają przewody elastyczne, produkowane również w firmie WIMA.
 
Węże stosowane w przemyśle motoryzacyjnym obejmują wspomaganie kierownicy, hamulce pneumatyczne, dostarczanie paliwa, olej napędowy i benzynę, przewody doprowadzające olej do turbosprężarek, chłodnice oleju i filtry oleju, węże do klimatyzacji, węże do sprężarek powietrza, filtr oleju, węże hamulcowe, węże do chłodzenia wodą.
 
Masz problemy ze znalezieniem zamiennych przewodów do klimatyzacji i wspomagania? Dorabiamy/naprawiam/regenerujemy węże dla motoryzacji (klimatyzacja, wspomaganie, sprzęgło, podnoszenie kabiny, do samochodów osobowych i ciężarowych). Firma WIMA daje Ci możliwość naprawy przewodu za pomocą właściwych komponentów co może zaoszczędzić Tobie zarówno czas, jak i koszty.
 
Posiadamy na stanie nietypowe końcówki do takich marek samochodów ciężarowych jak: MAN, Volvo, Mercedes, Scania, DAF, MAC, Iveco, Renault i wiele innych.
Mamy doświadczenie w produkcji elastycznych przewodów do takich również marek jak: Jelcz, Ikarus, Mercedes, Autosan, Star, Kamaz, Robur; jak również przewody silnikowe i do wysprzęglika.
 
Wykonujemy węże z silikonu lub gumy: EPDM, NBR, NBR/PVC, CR, AEM (etylen – kauczuk akrylowy). Wzmocnione oplotem stalowym lub z włókien poliestrowych, aramidowych, nomexowych lub szklanych.
Nasze węże mogą pracować na ciśnieniu roboczym od kilkunastu do kilkuset bar, przy temperaturze pracy która może przekroczyć 200°C – w zależności od materiału, grubości ścianki węża i ilości warstw wzmacniających.
Węże, przewody do klimatyzacji
Zakuwanie węży do wspomagania kierownicy

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek:   7:00 – 17:30
Wtorek:             7:00 – 17:30
Środa:                7:00 – 17:30 
Czwartek:         7:00 – 17:30
Piątek:               7:00 – 17:30
Sobota:              8:00 – 14:00

KONTAKT Z NAMI